# افزودن آگهی
#
#

برترین مشاوران املاک را در شهر بندر عباس از ما بخواهید

پاییز در خانه ما

برای ایجاد یک دکوراسیون زیبای پاییزی هم می‌توانید از وسایلی که در خانه دارید استفاده کنید و یا اینکه وسایل مورد نیاز جدیدی را خریداری کنید.

پاییز در خانه ما

دکوراسیون پاییزی

برای ایجاد یک دکوراسیون زیبای پاییزی هم می‌توانید از وسایلی که در خانه دارید استفاده کنید و یا اینکه وسایل مورد نیاز جدیدی را خریداری کنید. در هر صورت در اینجا ایده‌هایی برای دکوراسیون پاییزی خانه شما آورده‌ایم تا بتوانید خانه‌ای پاییزی داشته باشید. با این مطلب از چیدانه همراه باشید.
اول از همه وسایل و ظروفی که برای ایجاد دکوراسیون پاییزی در خانه دارید جمع‌آوری و تمیز کنید تا ببینید کدام یک از آنها به درد شما می‌خورند.
می‌توانید با تزئین در ورودی خانه خود، آمدن پاییز را خبر دهید و به فصل پاییز و مهمانان خود خوش‌آمد بگوئید. برای این کار کدو تنبل استفاده کنید. اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید می‌توانید از کمد جاکفشی برای این کار استفاده کنید و روی آن را با کدو تنبل تزئین کنید و اگر خانه شما حیاط دارد می‌توانید روی پله‌های ورودی این کار را انجام دهید. و همچنین کدو تنبل را می‌توانید برای تزئینات حیاط خانه هم به کار ببرید.

Autumn at our house

یکی از میوه هایی که در پاییز به وفور یافت می شود کدو تنبل است. یکی از مدل های کدوتنبل، کدوتنبل های فانتزی است. تعدادی از این کدو تنبل ها را تهیه کنید. یک سبد حصیری انتخاب کرده و کدو تنبل های فانتزی را درون آن بچینید. از این سبد کدو تنبل برای تزیین میز اتاق نشیمن تان استفاده کنید. بالای شومینه تان یک طاقچه چوبی به شکل تنه درخت نصب کنید. چند عدد از کدو تنبل های فانتزی را روی این طاقچه بگذارید. یک گلدان بزرگ در کنار اتاق تان بگذارید وداخل آن چند شاخه از برگ های نارنجی پاییزی قرار دهید.
یکی از ایده ها برای یک دکوراسیون پاییزی زیبا استفاده از بافت های حصیری است. می توانید برای پنجره های تان از کرکره های حصیری استفاده کنید. به عنوان قالیچه جلو مبلی هم از حصیرهای ریزبافت استفاده کنید.
در همه باغچه ها، جایی برای نشستن وجود دارد ما از دیدن گل ها لذت می بریم و کارها ی باغبانی انجام می دهیم . اما نیمکت ها و صندلی ها را می توان به راحتی در یک موضوع تزیینی با اضافه کردن چند گلدان گل به کار برد. نیمکت های چوبی به طور طبیعی خودشان را به نمایش می گذارند فقط چند گلدان گل ،چند کدوتنبل و یک سبد روستایی را اضافه کنید بسیار زیبا خواهد شد.

Autumn at our house

هم چنین پاییز زمان سیب است استفاده از این میوه پاییزی خوش مزه در سبدهای پلاستیکی به عنوان لوازم نمایشی جلوه خواهد داشت.در این نمایش، یک سبد سیب قرمز را با رومیزی قرمز و یک بشکه کوچک گل در مقابل پس زمینه ساده دیوار بسیار عالی به نظر می رسد.
گوشه خانه اغلب نادیده گرفته می شود، اما می تواند برای ایجاد یک پس زمینه متضاد در هر مورد به کار رود.در این جا زمینه ترکیبی از آجر و چوب است. رنگ های روستایی برای نمایش سبد ساده گل ها، فانوس چوبی و چند کدوتنبل ، چند تکه چوب بریده شده عالی هستند.
گلدان های سفالی رنگ نارنجی طبیعی دارند که برای تزئین مناسب هستند. تنها چیزی که برای نمایش لازم است کدوتنبل مصنوعی است که در وسط میز فلزی قرار می گیرد و برخی از گیاهان پاییزی رنگی برای جایگزین کردن گیاهان سبز در گلدان های سنگی جالب توجه قرار می گیرد.
هر گلدان گیاهی و یا ظرف مربعی، سرسبزی شما را حفظ خواهد کرد فقط کمی گل را به آن اضافه کنید و شروع به ترتیب دادن ، انتخاب گل و آیتم های تزیین کنید. رنگ های تیره را برای پاییزانتخاب کنید. برای این دکور از برگ های بلند در یک منحنی به همراه توت ها، گل های رز، و دیگر گل ها برای دکور سنتی استفاده می کند که روی هر میز کناری تقریبا زیبا خواهد بود. نمایش های ساده می توانند کاملا موثر باشند ؛ یک تخته زبر چوب بردارید و برخی از میوه های کاج، گردو و دارچین را در بالای آن ببندید. و بیسکویت ها را کنار آن بگذارید که بسیار جذاب خواهد بود.

Autumn at our house

برای داشتن یک دکوراسیون پاییزی می توانید از المان های طبیعی استفاده کنید. می توانید برای تزیین میز وسط و یا میز کنار مبلی تان از گلدان های طبیعی پاییزی استفاده کنید. همچنین چند عدد برگ پاییزی در شکل های مختلف را جمع آوری کنید و روی قاب های ساده بچسبانید. از این قاب ها برای تزیین دیوار اتاق نشیمن تان استفاده کنید.
هرس کردن شاخ و برگ درختان یکی از کارهایی است که برای شروع فصل پاییز انجام می دهید. این شاخ و برگ های هرس شده را دور نریزید و از آنها برای شاد کردن دکوراسیون پاییزی تان استفاده کنید.
لازم نیست حتما وسایل دکوری مخصوصی برای هر فصل بخرید، می‌توانید با چیدمان وسایلی که در خانه دارید دکوراسیون پاییزی داشته باشید. مثلا وجود یک سبد حصیری بافته شده برای گذاشتن لباس‌های گرم مانند کلاه، ژاکت و... می‌تواند حسی از فصل پاییز و زمستان را در خانه ایجاد کند. در وسایل کوچک خانه هم می‌توانید نشانی از تغییر فصل ایجاد کنید. مثلا تصاویری که فرزندتان سال‌های گذشته در فضایی پاییزی گرفته است را روی یخچال بچسبانید.

Autumn at our house

یکی از راه‌های ایجاد دکوراسیون پاییزی تغییر کوسن‌های مبلمان است. کوسن‌هایی را جایگزین کنید که رنگ و طرح‌هایی از پاییز داشته باشند و یا با پارچه‌های با جنس گرم‌تر دوخته شده‌اند مانند کوسن‌های نمدی و یا بافت و... بهتر است کوسن‌ها اندازه‌های استانداردی داشته باشند. این تغییر یکی از راه‌های سریع و آسان برای آوردن پاییز به خانه است.
برای پاییزی شدن خانه‌تان حیاط را فراموش نکنید. گلدان‌هایی که در بیرون از خانه قرار داده‌اید را با گل و گیاه مناسب برای فصل پاییز پر کنید تا هم به محوطه خانه طراوت ببخشد و از طرفی هم نشانی از پاییز داشته باشد.
 
Autumn at our house
  • مرجع :freshome
  • برچسب ها :پاییز,پاییز,دکوراسیون پاییزی,دکوراسیون